Obywatele na rzecz Demokracji

Demokracja - forma sprawowania władzy, w której źródło władzy stanowi wola większości obywateli

 c
Strona głównaO nasPublicystykaPoradnikDo pobraniaArchiwumWyszukiwarkaKontakt
 
O nas

Spotkanie informacyjne na temat PROW 2014-2020
Dodane: 02 Jul 2014; przez: TIDE

Stowarzyszenie „Obywatele na rzecz Demokracji” wraz z przedstawicielami Departamentu PROW Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego oraz Fundacji „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich”, zorganizowali otwarte spotkanie informacyjne na temat możliwości uzyskania dofinansowania, jakie daje PROW 2014-2020, które odbyło się dnia 20 czerwca 2014 r. (piątek) w Sali Remizy Strażackiej w Nowym Miasteczku.Frekwencja wskazała na to, że temat nowego okresu finansowania cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W spotkaniu licznie uczestniczyli sołtysi, proboszczowie, przedstawiciele organizacji pozarządowych, rolnicy i przedsiębiorcy z terenu gmin: Nowe Miasteczko, Niegosławice, Brzeźnica, Szprotawa i Bytom Odrzański, a także przedstawiciele jednostek organizacyjnych gmin i władz samorządowych Gminy Nowe Miasteczko.

 

 

Zaproszenie na spotkanie informacyjne na temat PROW 2014-2020
Dodane: 14 Jun 2014; przez: TIDE
Stowarzyszenie „Obywatele na rzecz Demokracji” wraz z przedstawicielami Departamentu PROW Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego oraz Fundacji „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich”, organizuje otwarte spotkanie informacyjne na temat możliwości uzyskania dofinansowania, jakie daje PROW 2014-2020.

Nabór wniosków na start dla młodych rolników.
Dodane: 26 May 2014; przez: TIDE
Od 15 maja do 21 czerwca 2014 r. Oddziały Regionalne Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będą przyjmowały wnioski o przyznanie pomocy z działania "Ułatwianie startu młodym rolnikom". Wsparcie to jest  finansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013.
Zmiany w stowarzyszeniu
Dodane: 05 Apr 2014; przez: TIDE

Na posiedzeniu Walnego Zebrania Członków „Społecznego Komitetu Mieszkańców na rzecz Rozwoju Demokracji” w dniu 14 lutego 2014r. podjęto decyzję o rozwiązaniu dotychczasowej formy stowarzyszenia zwykłego i rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym, w celu uzyskania osobowości prawnej. Jedynym argumentem uzasadniającym taką decyzję był fakt, że uzyskana osobowość prawna pozwoli na pozyskiwanie środków niezbędnych do realizacji zamierzonych celów oraz na rozszerzenie działalności Stowarzyszenia.

Spotkanie Noworoczne
Dodane: 29 Jan 2014; przez: TIDE
Dnia 17 stycznia 2014 r. w siedzibie Fundacji „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich” odbyło się Spotkanie Noworoczne Społecznego Komitetu na Rzecz Rozwoju Demokracji.
Content Management Powered by CuteNews
Administracja
Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl